
- Бар
- Коды:89281
W1430324075 METAL WORK - Бағыттағышы бар пневмоцилиндр, 32х75 мм
1 797 252 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1430324075
Guided compact cylinder cushioned, with bronze bushings ø 32 stroke 75
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1430324075 |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Салмақ | 2742ж |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 483Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Барысы | 75 мм |
- Бағасы: 1 797 252 ₸

