
- Бар
- Коды:89406
W1430503025 METAL WORK - Бағыттағышы бар пневмоцилиндр, 50х25 мм
1 955 348 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1430503025
Guided compact cylinder with ball-bearings Ø 50 stroke 25
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1430503025 |
| Поршеньнің диаметрі | 50 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Салмақ | 3400г |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 1178Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Барысы | 25мм |
- Бағасы: 1 955 348 ₸

