
- Бар
- Коды:89420
W1430633050 METAL WORK - Бағыттағышы бар пневмоцилиндр, 63х50 мм
918 204 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1430633050
Guided compact cylinder with ball-bearings Ø 63 stroke 50
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1430633050 |
| Поршеньнің диаметрі | 63мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Салмақ | 4300г |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | домалау бағыттағышы (шарлы) |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 1870Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Барысы | 50 мм |
- Бағасы: 918 204 ₸

