
- Бар
- Коды:89317
W1430634025 METAL WORK - Бағыттағышы бар пневмоцилиндр, 63х25 мм
1 986 668 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1430634025
Guided compact cylinder cushioned, with bronze bushings ø 63 stroke 25
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1430634025 |
| Поршеньнің диаметрі | 63мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Салмақ | 3500г |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 1870Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Барысы | 25мм |
- Бағасы: 1 986 668 ₸

