
- Бар
- Коды:89326
W1430802100 METAL WORK - Бағыттауышы бар пневмоцилиндр, 80х100 мм
2 995 240 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1430802100
Guided compact cylinder with bronze bushings Ø 80 stroke 100
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1430802100 |
| Поршеньнің диаметрі | 80 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Салмақ | 5200г |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 3016Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Барысы | 100мм |
- Бағасы: 2 995 240 ₸

