
- Бар
- Коды:5529
ҚМД-80-100- P-A-GF 170888 FESTO - Бағыттағышы бар пневматикалық цилиндр, 80х100 мм
1 368 825 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DFM-80-100-P-A-GF 170888
Поршеньнің диаметрі: 80мм • Инсульт: 100мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралуға қарсы: сырғымалы бағыттаушы • Қосылым: G3/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170888 |
| Поршеньнің диаметрі | 80 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | ернемек |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. жылдамдық | 0.4 м/с |
| Таңбалау | DFM-80-100-P-A-GF |
| Салмақ | 10482ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | сырғымалы бағыттаушы |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Жылжымалы масса | 5734ж |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 0.5 ÷ 10бар |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 2827Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 3016Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 100мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: 1 368 825 ₸




