
- Бар
- Коды:53970
CPVSC1-AE16-DP 541919 FESTO - Басқару модулі
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPVSC1-AE16-DP 541919
Қорғау класы: IP40 • Жұмыс кернеуі: 24 V DC • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 541919 |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 113мм |
| Қосымша функциялар | Condition Counter,құралды ауыстыру функциясы |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | барлық жұмыс кернеулерін қосу үшін |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. электромагниттік катушкалар саны | 16 |
| Таңбалау | CPVSC1-AE16-DP |
| Салмақ | 200ж |
| Монтаждау | үстіңгі рельспен кіретін тесік |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қалдық пульсация | 4 Vss |
| Қалдық діріл, жүктеме кернеуі | 4 Vss |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 50°C температурада 90%, конденсат түзілмейді |
| Конфигурация параметрлері | Параметрлерді GSD-файл арқылы орнату |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 20 ms |
| Номиналды жұмыс кернеуі кезіндегі ток шығыны | Датчиктің қуаты: датчикке байланысты,Электроника: |
| Номиналды жұмыс кернеуі кезіндегі ток шығыны, жүктеме | бөлгіштің типіне және олардың санына байланысты |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| СР-тармағын кеңейту | 32 кіру,32 шығу |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | PL: жүктемені беру,PS: электрониканы беру, сенсорды беру,SF: жүйелік қате |
| Коммуникация түрлері | DPV0: циклдік коммуникация |
| Ені | 78мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

