
- Бар
- Коды:53982
VMPAF-FB-PS-P1 545354 FESTO - Қысым датчигі
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VMPAF-FB-PS-P1 545354
Қорғау класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 24 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 545354 |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ±25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Таңбалау | VMPAF-FB-PS-P1 |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Жұмыс кернеуі | 24 V DC |
| Дәлдік | 2.5 %FS |
| Ені | 21мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

