
- Бар
- Коды:27716
EMME-AS-100-M-HS-AS 2103499 FESTO - Сервоқозғалтқыш
2 569 322 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMME-AS-100-M-HS-AS 2103499
Сәт: 6.4Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP21 • Жұмыс кернеуі: 565 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2103499 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолютті бір айналымды кодер |
| Ротордың орналасу сенсоры, әдеттегі бұрыштық дәлдік | 20 arcmin |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 136 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 680 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 12 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | HIPERFACE |
| Қорғау сыныбы | IP21 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 101,4 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 3941 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 30Нм |
| Таңбалау | EMME-AS-100-M-HS-AS |
| Салмақ | 7550г |
| Ұстап қалу сәті | 7,5 Nm |
| Номиналды қуат | 2000 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 6.4Нм |
| Номиналды ток | 4.1A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 18,4 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 1,561 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | сыйымдылықты |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 565 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 3,2 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 4,6 A |
- Бағасы: 2 569 322 ₸




