
- Бар
- Коды:27723
EMME-AS-100-S-HS-AMXB 4267597 FESTO - Сервоқозғалтқыш
4 552 208 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMME-AS-100-S-HS-AMXB 4267597
Сәт: 4.8Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP21 • Жұмыс кернеуі: 565 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4267597 |
| Ротордың орналасу датчигі | Safety Enc. absolut multi turn |
| Ротордың орналасу сенсоры, әдеттегі бұрыштық дәлдік | 20 arcmin |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 130 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 650 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 15,5 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | HIPERFACE |
| Қорғау сыныбы | IP21 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 102,2 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 3910 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 22.4 Нм |
| Таңбалау | EMME-AS-100-S-HS-AMXB |
| Салмақ | 7250г |
| Тежегіштің инерция моменті | 0,654 kgcm2 |
| Ұстап қалу сәті | 5,6 Nm |
| Номиналды қуат | 1500 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 4.8Нм |
| Номиналды ток | 0.125A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 13,6 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 1,6 Nm/A |
| Қуатты тұтыну, тежегіш | 18 W |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | оптикалық |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 565 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 4,6 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 3,4 A |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 9 Nm |
- Бағасы: 4 552 208 ₸




