
- Бар
- Коды:27658
EMME-AS-40-M-LV-AS 2082444 FESTO - Сервоқозғалтқыш
1 472 492 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMME-AS-40-M-LV-AS 2082444
Сәт: 0.21Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP21 • Жұмыс кернеуі: 360 В тұрақты ток
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2082444 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолютті бір айналымды кодер |
| Ротордың орналасу сенсоры, әдеттегі бұрыштық дәлдік | 20 arcmin |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 12 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 115 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 4,51 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | HIPERFACE |
| Қорғау сыныбы | IP21 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 13,2 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 10000 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 1.4Нм |
| Таңбалау | EMME-AS-40-M-LV-AS |
| Салмақ | 700г |
| Ұстап қалу сәті | 0,35 Nm |
| Номиналды қуат | 200 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 9000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 0,21 Нм |
| Номиналды ток | 1.2A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 6,4 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,175 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | сыйымдылықты |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 360 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 8,6 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 1,6 A |
- Бағасы: 1 472 492 ₸




