
- Бар
- Коды:27661
EMME-AS-40-S-LV-AMB 2082431 FESTO - Сервоқозғалтқыш
2 313 888 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMME-AS-40-S-LV-AMB 2082431
Сәт: 0.12 Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP21 • Жұмыс кернеуі: 360 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2082431 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолюттік көп айналымды кодер |
| Ротордың орналасу сенсоры, әдеттегі бұрыштық дәлдік | 20 arcmin |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 12 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 105 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 9,95 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | HIPERFACE |
| Қорғау сыныбы | IP21 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 13,5 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 10000 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 0,7 Нм |
| Таңбалау | EMME-AS-40-S-LV-AMB |
| Салмақ | 650г |
| Тежегіштің инерция моменті | 0,014 kgcm2 |
| Ұстап қалу сәті | 0,18 Nm |
| Номиналды қуат | 110 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 9000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 0,12 Нм |
| Номиналды ток | 0.7A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 3,2 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,171 Nm/A |
| Қуатты тұтыну, тежегіш | 8 W |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | сыйымдылықты |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 360 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 25,6 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 0,8 A |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 0,4 Nm |
- Бағасы: 2 313 888 ₸




