
- Бар
- Коды:27667
EMME-AS-60-M-LS-AMB 2089733 FESTO - Сервоқозғалтқыш
2 449 125 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMME-AS-60-M-LS-AMB 2089733
Сәт: 1.2 Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP21 • Жұмыс кернеуі: 360 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2089733 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолюттік көп айналымды кодер |
| Ротордың орналасу сенсоры, әдеттегі бұрыштық дәлдік | 20 arcmin |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 54 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 270 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 16,8 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | HIPERFACE |
| Қорғау сыныбы | IP21 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 51,7 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 4925 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 6Нм |
| Таңбалау | EMME-AS-60-M-LS-AMB |
| Салмақ | 2200ж |
| Тежегіштің инерция моменті | 0,086 kgcm2 |
| Ұстап қалу сәті | 1,5 Nm |
| Номиналды қуат | 380 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 1.2Нм |
| Номиналды ток | 1.5A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 7,2 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,8 Nm/A |
| Қуатты тұтыну, тежегіш | 11 W |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | сыйымдылықты |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 360 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 9,8 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 1,8 A |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 2 Nm |
- Бағасы: 2 449 125 ₸

