
- Бар
- Коды:27674
EMME-AS-60-S-LS-AM 2089699 FESTO - Сервоқозғалтқыш
1 742 952 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMME-AS-60-S-LS-AM 2089699
Сәт: 0.6Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP21 • Жұмыс кернеуі: 360 В тұрақты ток
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2089699 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолюттік көп айналымды кодер |
| Ротордың орналасу сенсоры, әдеттегі бұрыштық дәлдік | 20 arcmin |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 50 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 250 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 31,9 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | HIPERFACE |
| Қорғау сыныбы | IP21 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 49,6 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 5131 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 2.8Нм |
| Таңбалау | EMME-AS-60-S-LS-AM |
| Салмақ | 1300г |
| Ұстап қалу сәті | 0,7 Nm |
| Номиналды қуат | 190 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 0,6 Нм |
| Номиналды ток | 0.8A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 3,6 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,75 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | сыйымдылықты |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 360 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 26,4 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 0,9 A |
- Бағасы: 1 742 952 ₸




