
- Бар
- Коды:27688
EMME-AS-80-MK-LS-AMX 4267590 FESTO - Сервоқозғалтқыш
3 391 860 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMME-AS-80-MK-LS-AMX 4267590
Сәт: 3.2Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP21 • Жұмыс кернеуі: 360 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4267590 |
| Ротордың орналасу датчигі | Safety Enc. absolut multi turn |
| Ротордың орналасу сенсоры, әдеттегі бұрыштық дәлдік | 20 arcmin |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 72 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 360 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 7,43 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | HIPERFACE |
| Қорғау сыныбы | IP21 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 55 mVmin |
| Білік конструкциясы - сегментпая шпонка | A 6 x 6 x 22,DIN 6885 |
| Макс. жылдамдық | 4627 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 14Нм |
| Таңбалау | EMME-AS-80-MK-LS-AMX |
| Салмақ | 3700г |
| Ұстап қалу сәті | 3,5 Nm |
| Номиналды қуат | 1000 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 3.2Нм |
| Номиналды ток | 3.7A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 15,6 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,865 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | оптикалық |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 360 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 2,8 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 3,9 A |
- Бағасы: 3 391 860 ₸




