
- Бар
- Коды:27699
EMME-AS-80-S-HS-AMXB 4267585 FESTO - Сервоқозғалтқыш
3 778 625 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMME-AS-80-S-HS-AMXB 4267585
Сәт: 2.3Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP21 • Жұмыс кернеуі: 565 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4267585 |
| Ротордың орналасу датчигі | Safety Enc. absolut multi turn |
| Ротордың орналасу сенсоры, әдеттегі бұрыштық дәлдік | 20 arcmin |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 70 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 350 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 30 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | HIPERFACE |
| Қорғау сыныбы | IP21 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 95,3 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 4192 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 11.2Нм |
| Таңбалау | EMME-AS-80-S-HS-AMXB |
| Салмақ | 3700г |
| Тежегіштің инерция моменті | 0,222 kgcm2 |
| Ұстап қалу сәті | 2,8 Nm |
| Номиналды қуат | 720 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 2.3Нм |
| Номиналды ток | 1.6A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 7,2 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 1,438 Nm/A |
| Қуатты тұтыну, тежегіш | 12 W |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | оптикалық |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 565 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 14,2 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 1,8 A |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 4,5 Nm |
- Бағасы: 3 778 625 ₸




