
- Бар
- Коды:27706
EMME-AS-80-S-LS-AM 2093105 FESTO - Сервоқозғалтқыш
2 043 445 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMME-AS-80-S-LS-AM 2093105
Сәт: 2.4Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP21 • Жұмыс кернеуі: 360 В тұрақты ток
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2093105 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолюттік көп айналымды кодер |
| Ротордың орналасу сенсоры, әдеттегі бұрыштық дәлдік | 20 arcmin |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 70 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 350 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 9,46 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | HIPERFACE |
| Қорғау сыныбы | IP21 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 54,3 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 4690 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 11.2Нм |
| Таңбалау | EMME-AS-80-S-LS-AM |
| Салмақ | 3050г |
| Ұстап қалу сәті | 2,8 Nm |
| Номиналды қуат | 750 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 2.4Нм |
| Номиналды ток | 2.6A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 12,4 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,923 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | сыйымдылықты |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 360 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 4,6 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 3,1 A |
- Бағасы: 2 043 445 ₸




