
- Бар
- Коды:28045
EMMS-AS-100-L-HS-RRB 1562963 FESTO - Сервоқозғалтқыш
8 458 150 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-AS-100-L-HS-RRB 1562963
Сәт: 7.51Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP54 • Жұмыс кернеуі: 565 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1562963 |
| Ротордың орналасу датчигі | Есептеу құрылғысы |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 150 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 650 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 10,5 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | SIN/COS аналогтық сигнал |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 118,77 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 3360 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 39,8 Нм |
| Таңбалау | EMMS-AS-100-L-HS-RRB |
| Салмақ | 9630ж |
| Тежегіштің инерция моменті | 0,54 kgcm2 |
| Ұстап қалу сәті | 10,94 Nm |
| Температураны бақылау | PTC-резистор |
| Номиналды қуат | 2360 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 7.51Нм |
| Номиналды ток | 3.8A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 24,8 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 1,993 Nm/A |
| Қуатты тұтыну, тежегіш | 18 W |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | индуктивті |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 565 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 2,84 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 9 Nm |
- Бағасы: 8 458 150 ₸

