
- Бар
- Коды:28060
EMMS-AS-100-L-HV-RS 1562982 FESTO - Сервоқозғалтқыш
8 003 835 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-AS-100-L-HV-RS 1562982
Сәт: 6.29Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP54 • Жұмыс кернеуі: 565 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1562982 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолютті бір айналымды кодер |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 150 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 650 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 7,76 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | EnDat 21 |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 98,93 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 4040 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 35.4 Нм |
| Таңбалау | EMMS-AS-100-L-HV-RS |
| Салмақ | 8860ж |
| Ұстап қалу сәті | 10,93 Nm |
| Температураны бақылау | PTC-резистор |
| Номиналды қуат | 2240 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3400 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 6.29Нм |
| Номиналды ток | 3.79A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 24,8 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 1,66 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | индуктивті |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 565 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 1,98 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Ротордың орналасу кодерінің триггері | 18 Bit |
- Бағасы: 8 003 835 ₸

