
- Бар
- Коды:28099
EMMS-AS-100-M-HS-RS-S1 1562945 FESTO - Сервоқозғалтқыш
7 123 278 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-AS-100-M-HS-RS-S1 1562945
Сәт: 5.63Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 565 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1562945 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолютті бір айналымды кодер |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 150 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 570 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 12,3 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | EnDat 21 |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 99,15 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 4030 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 22.1Нм |
| Таңбалау | EMMS-AS-100-M-HS-RS-S1 |
| Салмақ | 6900г |
| Ұстап қалу сәті | 8,01 Nm |
| Температураны бақылау | PTC-резистор |
| Номиналды қуат | 2000 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3400 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 5.63Нм |
| Номиналды ток | 3.4A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 15 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 1,652 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | индуктивті |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 565 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 3,25 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Ротордың орналасу кодерінің триггері | 18 Bit |
- Бағасы: 7 123 278 ₸

