
- Бар
- Коды:28112
EMMS-AS-100-S-HS-RM 550123 FESTO - Сервоқозғалтқыш
4 962 482 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-AS-100-S-HS-RM 550123
Сәт: 3.24Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP54 • Жұмыс кернеуі: 565 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 550123 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолюттік көп айналымды кодер |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 150 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 300 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 8,85 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | EnDat 21 |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 59,75 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 5950 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 12,5 Нм |
| Таңбалау | EMMS-AS-100-S-HS-RM |
| Салмақ | 4800г |
| Ұстап қалу сәті | 4,71 Nm |
| Температураны бақылау | PTC-резистор |
| Номиналды қуат | 1573 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 4600 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 3.24Нм |
| Номиналды ток | 3.3A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 15 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,984 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | индуктивті |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 565 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 2,92 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Ротордың орналасу кодерінің триггері | 18 Bit |
- Бағасы: 4 962 482 ₸

