
- Бар
- Коды:28116
EMMS-AS-100-S-HS-RR 1562913 FESTO - Сервоқозғалтқыш
5 378 498 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-AS-100-S-HS-RR 1562913
Сәт: 3.24Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP54 • Жұмыс кернеуі: 565 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1562913 |
| Ротордың орналасу датчигі | Есептеу құрылғысы |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 150 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 300 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 8,85 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | SIN/COS аналогтық сигнал |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 59,75 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 6680 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 12,5 Нм |
| Таңбалау | EMMS-AS-100-S-HS-RR |
| Салмақ | 5040ж |
| Ұстап қалу сәті | 4,71 Nm |
| Температураны бақылау | PTC-резистор |
| Номиналды қуат | 1560Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 4600 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 3.24Нм |
| Номиналды ток | 3.3A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 15 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,984 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | индуктивті |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 565 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 2,92 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
- Бағасы: 5 378 498 ₸

