
- Бар
- Коды:27797
EMMS-AS-55-M-LS-TSB 550112 FESTO - Сервоқозғалтқыш
3 859 135 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-AS-55-M-LS-TSB 550112
Сәт: 0.68Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP54 • Жұмыс кернеуі: 360 В тұрақты ток
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 550112 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолютті бір айналымды кодер |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 75 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 150 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 13,8 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | EnDat 21 |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 34,73 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 7330 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 2.7Нм |
| Таңбалау | EMMS-AS-55-M-LS-TSB |
| Салмақ | 1700ж |
| Тежегіштің инерция моменті | 0,022 kgcm2 |
| Ұстап қалу сәті | 0,98 Nm |
| Температураны бақылау | PTC-резистор |
| Номиналды қуат | 467 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 6600 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 0,68 Нм |
| Номиналды ток | 1.2A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 0.208333333333333 |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,558 Nm/A |
| Қуатты тұтыну, тежегіш | 10 W |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | индуктивті |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 360 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 14,7 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Тежеуішті ұстап тұру сәті | 0,8 Nm |
| Ротордың орналасу кодерінің триггері | 18 Bit |
- Бағасы: 3 859 135 ₸

