
- Бар
- Коды:27811
EMMS-AS-55-S-HS-TS-S1 1569772 FESTO - Сервоқозғалтқыш
3 984 548 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMS-AS-55-S-HS-TS-S1 1569772
Сәт: 0.31Нм • Стандарт: IEC 60034 • Қорғау класы: IP65 • Жұмыс кернеуі: 565 V DC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1569772 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолютті бір айналымды кодер |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 75 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 140 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 38,1 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | EnDat 21 |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 40,58 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 9840 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 1.62Нм |
| Таңбалау | EMMS-AS-55-S-HS-TS-S1 |
| Салмақ | 1300г |
| Ұстап қалу сәті | 0,46 Nm |
| Температураны бақылау | PTC-резистор |
| Номиналды қуат | 246 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 7600 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 0,31 Нм |
| Номиналды ток | 0.49A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 2,7 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,635 Nm/A |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | индуктивті |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 565 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 56,9 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Ротордың орналасу кодерінің триггері | 18 Bit |
- Бағасы: 3 984 548 ₸

