
- Бар
- Коды:27654
EMMT-AS-60-S-LS-RS 5242196 FESTO - Сервоқозғалтқыш
1 435 275 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMMT-AS-60-S-LS-RS 5242196
Момент: 0.64Нм • Стандарт: IEC 60034 • Электр қосылымы: гибридті қосқыш M23x1 15 істікшелі • Қорғаныс класы: IP40 • Жұмыс кернеуі: 325 В тұрақты ток
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5242196 |
| Ротордың орналасу датчигі | Абсолютті бір айналымды кодер |
| Білікке рұқсат етілген осьтік жүктеме | 70 N |
| Білікке рұқсат етілген радиалды жүктеме | 350 N |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Фаза-фаза орамасының индуктивтілігі | 21 mH |
| Айналмалы кодтаушы интерфейсі | EnDat 22 |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Интерфейс коды, қозғалтқыштың шығысы | 60P |
| Кернеу константасы, фаза-фаза | 29,9 mVmin |
| Макс. жылдамдық | 7100 айн/мин |
| Максималды айналу моменті | 1.6Нм |
| Таңбалау | EMMT-AS-60-S-LS-RS |
| Салмақ | 1180г |
| Ұстап қалу сәті | 0,7 Nm |
| Температураны бақылау | Digital motor temperature transmission via EnDat® 2.2 |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Номиналды қуат | 200 Вт |
| Номиналды айналу жылдамдығы | 3000 айн/мин |
| Номиналды айналу моменті | 0,64 Нм |
| Номиналды ток | 1.6A |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 0 - 90 % |
| Ең жоғары ток | 5,4 A |
| Қозғалтқыш тұрақтысы | 0,41 Nm/A |
| Қорғау сыныбы бойынша ескертпе | IP40 motor shaft without RWDR,IP65 motor shaft with RWDR,IP67 for motor housing with connection technology |
| Қоршаған орта температурасы туралы ескертпе | up to 80°C with derating -1.5%/°C |
| Айналмалы кодерді өлшеу принципі | индуктивті |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 40°C |
| Жұмыс кернеуі | 325 V DC |
| Фаза-фаза орамасының кедергісі | 11,7 Ohm |
| Стандарт | IEC 60034 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Орама қосқышының түрі | Жұлдыз ішінде |
| Бос жүріс тогы | 1,7 A |
| Ротордың орналасу кодерінің триггері | 18 Bit |
| Электр байланысы | гибридті қосқыш M23x1 15 істікшелі |
- Бағасы: 1 435 275 ₸



