
- Бар
- Коды:9012
ДНК-125-40- PPV-A 163498 FESTO - ISO 15552, 125х40 мм пневматикалық цилиндр
1 486 580 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DNC-125-40-PPV-A 163498
Поршеньнің диаметрі: 125мм • Жүріс: 40мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 15552 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/2 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163498 |
| Поршеньнің диаметрі | 125мм |
| Демпфирлеу ұзындығы | 42мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Таңбалау | DNC-125-40-PPV-A |
| Салмақ | 7443ж |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/2 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 0.6 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M27x2 |
| Үйлесімділік | FESTO DNCISO 15552/21287 |
| Стандарт | ISO 15552 |
| 6 бардағы кері жүрістің теориялық күші | 6881Н |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 7363Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | профильден алынған корпус |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 40 мм |
| Өзек | қоспаланған болат |
- Бағасы: 1 486 580 ₸


