
- Бар
- Коды:103101
W12125000050 METAL WORK - ISO 15552, 250x50 мм пневматикалық цилиндр
6 370 128 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы W1212500050
Поршеньнің диаметрі: 250мм • Жүріс: 50мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 15552 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | W1212500050 |
| Поршеньнің диаметрі | 250мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | алюминий |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1 |
| Поршень | Алюминий |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M42x2 |
| Үйлесімділік | ISO 15552/21287METAL WORK 160-320 |
| Стандарт | ISO 15552 |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 29452Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | цилиндрден жасалған корпус, керме түйреуіштері бар |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 50 мм |
| Өзек | хромдалған болат С45 |
- Бағасы: 6 370 128 ₸

