
- Бар
- Коды:99135
1211000500AP METAL WORK - ISO 15552, 100x500 мм пневматикалық цилиндр
1 371 470 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 1211000500AP
STD сериялы цилиндрлер ISO 15552 стандартына сәйкес жасалған. Цилиндр колбасы датчиктерге арналған ойықтары жоқ тегіс профильден жасалған, бұл ондағы кірдің жиналуын азайтады және жууды жеңілдетеді.
Цилиндрлер әртүрлі нұсқаларда және аксессуарлардың кең ауқымында қол жетімді:
- магнитпен немесе магнитсіз конфигурация
- бір немесе екі жақты әрекетті, бір немесе екі жақты штокпен
- NBR, PU және FKM/FPM тығыздағыштары жоғары температураға, төмен температураға арналған
- сұраныс бойынша арнайы нұсқалар
- бекітуге арналған керек-жарақтар, бағыттаушы блоктар және діңгекті механикалық блоктау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Metal Work |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1211000500AP |
| Поршеньнің диаметрі | 100мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | алюминий |
| Монтаждау | керек-жарақтардың көмегімен ішкі бұрандамен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/2 |
| Поршень | Алюминий |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M20x1.5 |
| Үйлесімділік | ISO 15552/21287METAL WORK ISO 15552-STD |
| Стандарт | ISO 15552 |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 4712Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | профильден алынған корпус |
| Датчиктерді орнатуға арналған профиль түрі | ойықсыз, оңай жууға арналған тегіс корпус |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 500 мм |
| Өзек | хромдалған болат С45 |
- Бағасы: 1 371 470 ₸

