
- Бар
- Коды:88253
47M2P050A0080 CAMOZZI - ISO 15552, 50x80 мм пневматикалық цилиндр
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 47M2P050A0080
Поршеньнің диаметрі: 50мм • Жүріс: 80мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 15552 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 47M2P050A0080 |
| Гайка | мырышталған болат |
| Поршеньнің диаметрі | 50 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | алюминий |
| Салмақ | 1650ж |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M16x1.5 |
| Үйлесімділік | CAMOZZI 47 |
| Стандарт | ISO 15552 |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 1177.5Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 80 мм |
| Өзек | тот баспайтын болат AISI 420B |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

