
- Бар
- Коды:39195
60M2L032A0600 CAMOZZI - ISO 15552, 32x600 мм пневматикалық цилиндр
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы 60M2L032A0600
Поршеньнің диаметрі: 32мм • Жүріс: 600мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандарт: ISO 15552 • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 60M2L032A0600 |
| Гайка | мырышталған болат |
| Поршеньнің диаметрі | 32мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | сыртқы бұранда |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | алюминий |
| Салмақ | 1813ж |
| Монтаждау | аяқтаралдыңғы/артқы фланецбұрандалы орталық/алдыңғы/артқы аспабұрылғылар |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Поршень | Алюминий |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 1 ÷ 10бар |
| Өзек бұранда | M10x1.25 |
| Жылдамдық | 10 ÷ 1000мм/с |
| Үйлесімділік | CAMOZZI 60ISO 15552/21287 |
| Стандарт | ISO 15552 |
| 6 бардағы тура жүрістің теориялық күші | 483Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | цилиндрден жасалған корпус, керме түйреуіштері бар |
| Тығыздағыштар | полиуретан |
| Барысы | 600мм |
| Түйреуіштер | мырышталған болат |
| Өзек | тот баспайтын болат AISI 420B |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

