
- Бар
- Коды:6254
DHTG-220-12- A 548096 FESTO - Бөлгіш-айналмалы үстел, өлшемі 220, 58.9 Нм, G1/8, амортизаторы бар.
10 151 675 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHTG-220-12-A 548096
Дыбыс қысымының деңгейі: 70дБ • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем: 220 • Позицияны анықтау: индуктивті датчиктер үшін • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 548096 |
| Шығыс элементі | ернемек |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Лауазымдар саны | 12 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. тангенциалды сәт, статикалық. | 500 Nm |
| Макс. аударылу сәті, статикалық. | 500 Nm |
| Макс. осьтік күш | 5000Н |
| Макс. радиалды күш | 8000Н |
| Таңбалау | DHTG-220-12-A |
| Салмақ | 24000ж |
| Монтаждау | тесігі және орталықтандырғыш төлкесі арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | индуктивті датчиктер үшін |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.03 ° |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | 5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Ершікті клапан | мырышталған болат |
| 6 бар кезіндегі теориялық сәт | 58.9 Нм |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тірек-тегершікті беру;бағыттаушы бойынша жүйелі орын ауыстыру |
| Өлшем | 220 |
| Тығыздағыштар | полиуретан/бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Екпіндер | мырышталған болат |
- Бағасы: 10 151 675 ₸


