
- Бар
- Коды:246042
9512 10-M22X1,5C CAMOZZI - M22x1,5-10/8 мм түзу фитинг
Бағасын нақтылаңыз
Сипаттамасы 9512 10-M22X1,5C
9000 сериялы фитингтер коммерциялық көліктердің, тіркемелердің және ауылшаруашылық машиналарының пневматикалық тежеу жүйесінің құбырларын қосуға арналған. Әзірлеу процесінің мақсаты сенімділік пен құрастырудың қарапайымдылығын қамтамасыз ету болды.
Құбырды фитингке қосқаннан кейін оны арнайы алынбалы DRK кілтінің көмегімен қайтадан бөлшектеуге болады, осылайша фитингті пневматикалық тежеу жүйесінің қондырғысының бұрандалы розеткасына орнатуға болады. Әрбір фитинг кір мен судан қорғау үшін резеңке қақпақпен жабдықталған. 9000 сериялы фитингтер сертификатталған және IATF 16949: 2016 стандарттарына сәйкес жасалған.
Арматуралардың берік жезден жасалған корпусы қатал жағдайларда қауіпсіз жұмысты және коррозияға жоғары төзімділікті қамтамасыз етеді.
Шыны толтырылған полиамидтен жасалған ішкі тірек жеңі температураның өзгеруіне немесе динамикалық тербелістерге ұшыраған жағдайда да пневматикалық тежеу жүйесінің орнатылған құбырының дұрыс және тұрақты орналасуына және бекітілуіне кепілдік береді.
Тығыздағыш сақиналар мен қорғаныс қақпағы бутадиен-нитрилді резеңкеден жасалған және майға төзімді.
9000 сериялы фитингтер құрастырылған түрде жеткізіледі және бірден орнатуға дайын.
МЕМСТ Р 51190-98, DIN 73378, DIN 74324 немесе ISO 7628 стандарттарына сәйкес келетін эластомерлік полиэфирден (Hytrel) және полиамидтен жасалған құбырлармен пайдалануға арналған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9512 10-M22X1,5C |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | жез |
| Салмақ | 37ж |
| Негізгі материал | жез |
| Қосылу | М22х1,5-10/8 мм |
| Қосылу, 1 арна | M22x1.5 |
| Қосылу, 2 арна | 10/8 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы | сығылған ауа |
| Жұмыс температурасы | -50 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 16бар |
| Кілт өлшемі | 19мм |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

