
- Бар
- Коды:23017
QSLV3-G1/2-12 186242 FESTO - төсегі бар сырғасы бар бөлгіш. үш бұранда G1/2-12 мм
56 202 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы QSLV3-G1/2-12 186242
Фитинг нысаны: төсегі бар сырғасы бар бөлгіш. бұрандалы бұралмалы үштік • Жалғау: G1/2-12 мм • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT) • Түсі: көк
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 186242 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Шығарылымдар саны | 3 |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT) |
| Таңбалау | QSLV3-G1/2-12 |
| Салмақ | 171г |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | Пластик |
| Босату сақинасы | полиформальдегид (ПОМ) |
| Қосылу | G1/2-12 мм |
| Қосылу, 1 арна | G1/2 |
| Қосылу, 2 арна | 12 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 14бар |
| Бұрандалы қосылыстың тығыздау түрі | тығыздағыш сақина |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 6.5 мм |
| Фитинг нысаны | төсегі бар сырғасы бар бөлгіш. бұрылмалы үш бұралмалы жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
| Көкөндіруші | FESTO |
- Бағасы: 56 202 ₸

