
- Бар
- Коды:23054
QSLV6-3/8-10 153248 FESTO - Төсегі бар Y-тәрізді сырғасы бар бөлгіш. үш бұранда R3/8-10 мм
53 818 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы QSLV6-3/8-10 153248
Фитинг нысаны: төсегі бар Y-тәрізді сырғасы бар бөлгіш. бұрандалы бұралмалы үштік • Жалғау: R3/8-10 мм • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT) • Түсі: көк
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 153248 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Шығарылымдар саны | 6 |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT) |
| Таңбалау | QSLV6-3/8-10 |
| Салмақ | 126г |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | Пластик |
| Босату сақинасы | полиформальдегид (ПОМ) |
| Қосылу | R3/8-10 мм |
| Қосылу, 1 арна | R3/8 |
| Қосылу, 2 арна | 10 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 14бар |
| Бұрандалы қосылыстың тығыздау түрі | қамту |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 5.2 мм |
| Фитинг нысаны | төсегі бар Y-тәрізді сырғасы бар бөлгіш. бұрылмалы үш бұралмалы жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
| Көкөндіруші | FESTO |
- Бағасы: 53 818 ₸



