
- Бар
- Коды:23058
QSLV6-G1/4-10 186259 FESTO - Төсегі бар Y-тәрізді сырғасы бар бөлгіш. үш бұранда G1/4-10 мм
58 908 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы QSLV6-G1/4-10 186259
Фитинг нысаны: төсегі бар Y-тәрізді сырғасы бар бөлгіш. бұрандалы бұралмалы үштік • Жалғау: G1/4-10 мм • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT) • Түсі: көк
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 186259 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Шығарылымдар саны | 6 |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT) |
| Таңбалау | QSLV6-G1/4-10 |
| Салмақ | 119ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | Пластик |
| Босату сақинасы | полиформальдегид (ПОМ) |
| Қосылу | G1/4-10 мм |
| Қосылу, 1 арна | G1/4 |
| Қосылу, 2 арна | 10 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 14бар |
| Бұрандалы қосылыстың тығыздау түрі | тығыздағыш сақина |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 5.2 мм |
| Фитинг нысаны | төсегі бар Y-тәрізді сырғасы бар бөлгіш. бұрылмалы үш бұралмалы жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
| Көкөндіруші | FESTO |
- Бағасы: 58 908 ₸



