
- Бар
- Коды:22338
QSR-3/8-8 153406 FESTO - Төсектен тікелей жалғағыш. жіппен R3/8-8 мм
53 818 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы QSR-3/8-8 153406
Фитингтің пішіні: төсегі бар түзу фитинг. жіппен • Жалғау: R3/8-8 мм • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT) • Түсі: көк
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 153406 |
| Айналу сәті | 0.015 Нм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT) |
| Макс. жылдамдық | 400 айн/мин |
| Таңбалау | QSR-3/8-8 |
| Салмақ | 39ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | Пластик |
| Босату сақинасы | полиформальдегид (ПОМ) |
| Қосылу | R3/8-8 мм |
| Қосылу, 1 арна | R3/8 |
| Қосылу, 2 арна | 8 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 14бар |
| Бұрандалы қосылыстың тығыздау түрі | қамту |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 5мм |
| Фитинг нысаны | штуцер тікелей төсектен. жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
| Көкөндіруші | FESTO |
- Бағасы: 53 818 ₸



