
- Бар
- Коды:22363
QSRL-G3/8-10 186291 FESTO - Төсегі бар бұрыштық жалғағыш. ілгекті бұранда G3/8-10 мм
93 232 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы QSRL-G3/8-10 186291
Фитинг нысаны: төсемі бар бұрыштық фитинг. бұралмалы жіппен • Жалғау: G3/8-10 мм • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT) • Түсі: көк
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 186291 |
| Айналу сәті | 0,02 Нм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT) |
| Макс. жылдамдық | 300 айн/мин |
| Таңбалау | QSRL-G3/8-10 |
| Салмақ | 59ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | Пластик |
| Босату сақинасы | полиформальдегид (ПОМ) |
| Қосылу | G3/8-10 мм |
| Қосылу, 1 арна | G3/8 |
| Қосылу, 2 арна | 10 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 14бар |
| Бұрандалы қосылыстың тығыздау түрі | тығыздағыш сақина |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 6.2 мм |
| Фитинг нысаны | төсегі бар бұрыштық штуцер. бұрылмалы жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
| Көкөндіруші | FESTO |
- Бағасы: 93 232 ₸



