
- Бар
- Коды:22127
CRQS-1/8-4 132643 FESTO - Төсектен тікелей жалғағыш. ернеулі бұранда R1/8-4 мм, тот баспайтын
52 435 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CRQS-1/8-4 132643
Фитингтің пішіні: төсегі бар түзу фитинг. бұрандамен • Жалғау: R1/8-4 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 132643 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | CRQS-1/8-4 |
| Салмақ | 8.7ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | R1/8-4 мм |
| Қосылу, 1 арна | R1/8 |
| Қосылу, 2 арна | 4 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Кілт өлшемі | 10 мм |
| Монтаждау түрі | сыртқы алтыбұрыш |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 2.5 мм |
| Фитинг нысаны | штуцер тікелей төсектен. жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 52 435 ₸

