
- Бар
- Коды:22133
CRQS-10-8 130653 FESTO - Тот баспайтын, 10-8 мм тік редукциялаушы колеткалы қосқыш
157 065 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CRQS-10-8 130653
Фитинг нысаны: тікелей қосқыш • Қосылу: 10-8 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 130653 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | CRQS-10-8 |
| Салмақ | 22ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | 10-8 мм |
| Қосылу, 1 арна | 10 мм (түтік) |
| Қосылу, 2 арна | 8 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 5.8 мм |
| Фитинг нысаны | тікелей қосқыш |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 157 065 ₸

