
- Бар
- Коды:22142
CRQS-4 130645 FESTO - Тот баспайтын, 4 мм тік колеткалы қосқыш
85 535 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CRQS-4 130645
Фитинг нысаны: тікелей қосқыш • Қосылу: 4 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 130645 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | CRQS-4 |
| Салмақ | 9.1ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | 4 мм |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 2.4 мм |
| Фитинг нысаны | тікелей қосқыш |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 85 535 ₸

