
- Бар
- Коды:22146
CRQS-8-6 130652 FESTO - Тот баспайтын, 8-6 мм тікелей редукциялаушы колеткалы қосқыш
108 480 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CRQS-8-6 130652
Фитинг нысаны: тікелей қосқыш • Қосылу: 8-6 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 130652 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | CRQS-8-6 |
| Салмақ | 15ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | 8-6 мм |
| Қосылу, 1 арна | 8 мм (түтік) |
| Қосылу, 2 арна | 6 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 3.7 мм |
| Фитинг нысаны | тікелей қосқыш |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 108 480 ₸



