
- Бар
- Коды:22148
CRQSL-1/2-16 162879 FESTO - Төсегі бар бұрыштық штуцер. ернеулі бұранда R1/2-16 мм, тот баспайтын
383 565 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CRQSL-1/2-16 162879
Фитинг нысаны: төсемі бар бұрыштық фитинг. жіппен • Қосылу: R1/2-16 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 162879 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | CRQSL-1/2-16 |
| Салмақ | 99ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | R1/2-16 мм |
| Қосылу, 1 арна | R1/2 |
| Қосылу, 2 арна | 16 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Кілт өлшемі | 24мм |
| Монтаждау түрі | сыртқы алтыбұрыш |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 9.4 мм |
| Фитинг нысаны | төсегі бар бұрыштық штуцер. жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 383 565 ₸

