
- Бар
- Коды:22155
CRQSL-10 130665 FESTO - 10 мм тот баспайтын бұрыштық колеткалы қосқыш
192 362 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CRQSL-10 130665
Фитинг нысаны: бұрыштық қосқыш • Жалғау: 10 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 130665 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | CRQSL-10 |
| Салмақ | 42ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | 10 мм |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 6.1 мм |
| Фитинг нысаны | бұрыштық қосқыш |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 192 362 ₸

