
- Бар
- Коды:22164
CRQSL-M5-6 162871 FESTO - Төсегі бар бұрыштық жалғағыш. ернеулі бұранда M5-6 мм, тот баспайтын
95 030 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CRQSL-M5-6 162871
Фитинг нысаны: төсемі бар бұрыштық фитинг. бұрандамен • Жалғау: M5-6 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 162871 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | CRQSL-M5-6 |
| Салмақ | 18ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | М5-6 мм |
| Қосылу, 1 арна | M5 |
| Қосылу, 2 арна | 6 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Кілт өлшемі | 12мм |
| Монтаждау түрі | сыртқы алтыбұрыш |
| Бұрандалы қосылыстың тығыздау түрі | тығыздағыш сақина |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 2мм |
| Фитинг нысаны | төсегі бар бұрыштық штуцер. жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 95 030 ₸



