
- Бар
- Коды:22179
CRQST-1/8-6 164202 FESTO - Төсегі бар Т-тәрізді үшайыршық. тот баспайтын R1/8-6 мм осьтік цангты бұрандамен
139 150 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CRQST-1/8-6 164202
Фитинг нысаны: төсегі бар T-тәрізді тройник. бұрылмалы осьтік бұрандамен • Қосылу: R1/8-6 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 164202 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Шығарылымдар саны | 2 |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | CRQST-1/8-6 |
| Салмақ | 25ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | R1/8-6 мм |
| Қосылу, 1 арна | R1/8 |
| Қосылу, 2 арна | 6 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Кілт өлшемі | 12мм |
| Монтаждау түрі | сыртқы алтыбұрыш |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 3.7 мм |
| Фитинг нысаны | төсегі бар T-тәрізді үштік. бұрылмалы осьтік жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 139 150 ₸

