
- Бар
- Коды:22193
CRQSY-16 130661 FESTO - Тот баспайтын, 16 мм Y-тәрізді колеткалы үшайыршық
623 290 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CRQSY-16 130661
Фитинг нысаны: Y-тәрізді тройник • Қосылуы: 16 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 130661 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Шығарылымдар саны | 2 |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | CRQSY-16 |
| Салмақ | 121ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | 16 мм |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -15 ÷ 120°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 8.2 мм |
| Фитинг нысаны | Y-тәрізді үшайыршық |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 623 290 ₸

