
- Бар
- Коды:54152
NPQR-DK-G38-Q12 8085668 FESTO - Төсегі бар түзу фитинг. ернеулі бұранда G3/8-12 мм, тот баспайтын
64 550 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы NPQR-DK-G38-Q12 8085668
Фитингтің пішіні: төсегі бар түзу фитинг. бұрандамен • Жалғау: G3/8-12 мм • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8085668 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Сақина | FPM |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Таңбалау | NPQR-DK-G38-Q12 |
| Салмақ | 36.5ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Босату сақинасы | тот баспайтын болат |
| Қосылу | G3/8-12 мм |
| Қосылу, 1 арна | G3/8 |
| Қосылу, 2 арна | 12 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 150°C |
| Жұмыс қысымы | 16бар |
| Бұрандалы қосылыстың тығыздау түрі | тығыздағыш сақина |
| Тығыздағыштар | фторкаучук (FPM/FKM/Viton) |
| Шартты өту | 8.4 мм |
| Фитинг нысаны | штуцер тікелей төсектен. жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 64 550 ₸






