
- Бар
- Коды:2902
QST-G3/8-16 186349 FESTO - Төсегі бар T-тәрізді тіс. осьтік цангалық бұранда G3/8-16 мм
54 232 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы QST-G3/8-16 186349
Фитинг нысаны: төсегі бар T-тәрізді тройник. бұрылмалы осьтік жіппен • Жалғау: G3/8-16 мм • Корпус материалы: полибутилентерефталат (PBT) • Түсі: көк
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 186349 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Шығарылымдар саны | 2 |
| Ғимарат | полибутилентерефталат (PBT) |
| Таңбалау | QST-G3/8-16 |
| Салмақ | 97ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | Пластик |
| Босату сақинасы | полиформальдегид (ПОМ) |
| Қосылу | G3/8-16 мм |
| Қосылу, 1 арна | G3/8 |
| Қосылу, 2 арна | 16 мм (түтік) |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сумен сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-]; Су |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 14бар |
| Монтаждау түрі | сыртқы алтыбұрыш |
| Бұрандалы қосылыстың тығыздау түрі | тығыздағыш сақина |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 11мм |
| Фитинг нысаны | төсегі бар T-тәрізді үштік. бұрылмалы осьтік жіппен |
| Цанга | тот баспайтын болат |
| Көкөндіруші | FESTO |
- Бағасы: 54 232 ₸

