
- Бар
- Коды:21858
NPQP-H-Q12-E-FD 133104 FESTO - 12 мм ілгекті панельді қосқыш
81 500 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы NPQP-H-Q12-E-FD 133104
Фитинг нысаны: панельдік қосқыш • Жалғау: 12 мм • Корпус материалы: полипропилен (PP)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 133104 |
| Гайка | тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Ғимарат | полипропилен (PP) |
| Таңбалау | NPQP-H-Q12-E-FD |
| Салмақ | 30.4ж |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | 12 мм |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Тығыздағыштар | этилен пропилендиенді каучук (EPDM) |
| Шартты өту | 7.8 мм |
| Фитинг нысаны | панельді қосқыш |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 81 500 ₸

