
- Бар
- Коды:21861
NPQP-H-Q8-E-FD 133102 FESTO - 8 мм ілгекті панельді қосқыш
56 520 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы NPQP-H-Q8-E-FD 133102
Фитинг нысаны: панельдік қосқыш • Жалғау: 8 мм • Корпус материалы: полипропилен (PP)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 133102 |
| Гайка | тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Ғимарат | полипропилен (PP) |
| Таңбалау | NPQP-H-Q8-E-FD |
| Салмақ | 14.3ж |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | 8 мм |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Тығыздағыштар | этилен пропилендиенді каучук (EPDM) |
| Шартты өту | 4.9 мм |
| Фитинг нысаны | панельді қосқыш |
| Цанга | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 56 520 ₸



